Karina Lombard

7,0
1 049 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karina Lombard

Niezwykle zmysłowa i pękna kobieta, stanowiąca dowód, że dojrzała uroda ma w sobie niezwykłą siłę oddziaływania.











Kiudo

Absolutnie się z Tobą zgadzam :) Wolę Karinę co prawda jako Marinę w "The l word", ale w "4400" też ma w sobie ten magnetyzm i zmysłowość.

miss_russ

hej, a w którym dokładnie grała odc? (przecież wszystkich nie będę ściągać)

Anouk_4

W 1 serii grała praktycznie we wszystkich odcinkach, natomiast w 4 serii w 2 jedynie, musiałabym sprawdzić, które dokładnie to były :)

miss_russ

eee oglądałam kilka odc 1 serii i jej nie zauważyłam, no ale wtedy nie kojarzyłam w ogóle tej pani...

Anouk_4

Jak mogłaś jej nie zauważyć?! Przecież to była nejseksowniejsza i chyba najbardziej intrygująca postać 1 sezonu :)

miss_russ

Oczywiście mam na myśli "The L word" :)

miss_russ

A czy ona przypadkiem nie występowała częściej w trzecim sezonie? Pierwszy oglądałem dosyć dawno i niewiele już pamiętam, ale wydaję mi się, że jej postać, Alana pojawiła się jakoś w trakcie fabuły, w połowie drugiego sezonu. Jeżeli wcześniej się pojawiała, to nie miała znaczącej roli.

PS. Lubię jej postać, ale cały serial uważam za udany. Szkoda, że został zdjęty z anteny.

Khaosth

Taak... Miło było pogadać. Dyskusję doczytałem już po wysłaniu posta. W przypadku "4400" znika pod koniec trzeciego sezonu. Przez kolejność emisji odcinków na AXN trochę się pogubiłem.

Pozdrawiam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones