PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 98 984
oceny
7,7 10 1 98984
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

Nawet fajna bajka

użytkownik usunięty

Oglądałem 1szy raz... no i praktycznie na bieżąco byłem w stanie z grubsza przewidzieć co będzie dalej... ten wróci, tamten zginie, potem się zemści itd. Film lekki, łatwy, śmieszny i przyjemny, nawet dla facetów :P, typowy spektakl jednorazowy 6/10.

ocenił(a) film na 9

A mi sie bardzo podobał. Nie wiedziałam, ze ten film jest taki niesamowity ( zapewne podoba mi sie bo lubie Pitta i romansidła xD) Zapewne jakbym sama go ogladala to bym ryczala pol filmu ... Cudny film o beznadziejnym tytule^^

ocenił(a) film na 8
Kinuska

Co prawda, to prawda. Polskie tłumaczenie filmu z lekka odpycha. Ale na szczęście czasem się trafia na film, a tytuł się poznaje po obejrzeniu, tak jak ja dzisiaj. A pewnie nie obejrzałabym....

ocenił(a) film na 10
kasiacieslak

Dajcież spokój. Jak mieli to przetłumaczyć? "Ich trzech, a ona jedna"?

Zloty_Deszcz

A mi się tytuł podoba :-) Nie jest taki zły... "Ich trzech, a ona jedna" byłby zdecydowanie gorszy :D

ocenił(a) film na 7
Donna_Piper_Halliwell

tytuł nie jest zły, co wy tam wiecie ;)

ocenił(a) film na 10
franz86

Mnie wkurzała ta cała Susannah - przecież nie była taka znów piękna. Sama nie wiedziała czego chce, dorwała młodszego i taką cnotkę udawała już od początku wiadome było jak cały ten związek się skończy i cieszę się że dała sobie w głowę. :D
Podobała mi się gra aktorska Hopkinsa, Pitt standardowo grał "swoim wdziękiem"- za słodko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones