PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 98 984
oceny
7,7 10 1 98984
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

Jak nie widziałes/aś nie zastanawiaj się , ten film to ponad 2 godziny niesamowitej histori która wciąga od początku do samego końca !

ocenił(a) film na 10
Alex303

weź Ty się już skończ ośmieszać.... coś Ci powiem... Hitler w oczach swoich pracowników też był uważany za sympatycznego... i weź w końcu skumaj co to znaczy leming i po co to piszesz???? nie obrazisz mnie tym bo leming to mądre zwierze... ale dzięki za komplement

Alex303

A powiedz mi, między początkiem pierwszej kadencji PO, a końcem ostatniej, cóż takiego Ci z mieszkania ukradziono?

Alex303

A po czym poznajesz tę kolonię? :) Bo to brzmi jak hasła z youtube, ale jakoś nie pasuje do słownikowej definicji kolonii. :)

Alex303

Pardon, ale muszę sprostować, bo chyba zgadywałeś.

Po pierwsze żadna większość nie wybrała Hitlera, bo na NSDAP głosowała 1/3 wyborców. To daleko od większości. Po drugie Hitlera osobiście nie wybierali zwykli ludzie, ale został kanclerzem dzięki poparciu różnych osobistości, co już nie oznacza demokracji, ale układy w wąskim gronie. :)

Czy mogę Ci teraz napisać to, co Ty piszesz innym, odnośnie niewiedzy?

Alex303

Zdaje się, że po ilości postów, jakie Ci tu zablokowano, można dość dobrze określić, na czym polega to trollowanie. :)

ocenił(a) film na 10
kakojek

pit i hopkins zawsze sa rewelacyjni.zastanawialm się czas jakiś temu czemu pit nigdy nie gra melepety.zawsze jest albo bohaterski ale już na pewno niegrzeczny.lobuz z szelmowskim uśmiechem..czemu nie zagral w 40letnim prawiczku..z jego rol zawsze musi buhac testosteron.chcialabym zobaczyć jak gra lamage ale pewnie nie zobacze

ocenił(a) film na 10
aloiv77

Pit w ,,Prawdziwym Romansie'' gra tam role drugoplanową takiego łamage kilka scen

ocenił(a) film na 10
kakojek

musze to zobaczyć.nie znam tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones