PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1229}

Wichry namiętności

Legends of the Fall
7,7 98 895
ocen
7,7 10 1 98895
6,3 15
ocen krytyków
Wichry namiętności
powrót do forum filmu Wichry namiętności

Absolutnie NAJLEPSZY film jaki widziałem i szczerze mówiąc wątpię, czy kiedyś natrafię na jakiś doskonalszy.. Tu jest po prostu wszystko: piękna, wielowątkowa historia,
fenomenalne zdjęcia, mistrzowskie aktorstwo... Żaden, ŻADEN! film tak we mnie nie uderzył jak ten. Kinem pasjonuję się od kilku lat, ale TEN dramat bije inne pozycje na głowę.
Myślę, że jest to idealny przykład filmu KOMPLETNEGO.
Ale to tylko moje subiektywna opinia :)

Jednocześnie wszystkich Kinomaniaków zachęcam do zapoznania się z nowym FanPag'em na Facebook'u:
-> https://www.facebook.com/pages/Kultowe-sceny-filmowe-które-każdy-powinien-znać/1 25960380936604

:)


użytkownik usunięty
haze_warta

Zgadzam się w 100%. Absolutnie mój numer 1i chyba nic go nie zrzuci na drugie miejsce.

Chętnie bym się zapoznał z FanPage'm ale nie ma fejsa;d

ocenił(a) film na 10
haze_warta

Rewelacja, film jedyny w swoim rodzaju, właśnie skończyłem go oglądać chyba po raz piaty w życiu a i tak łzy ciekły jak za pierwszym razem, szanowni kinomani chylcie czoła bo to co zobaczycie w tym filmie nie zobaczycie w żadnym innym, cudowne kreacje Pitta, Hopkinsa i Ormond. Z czystym sumieniem polecam to arcydzieło.

ocenił(a) film na 10
panciowojcik

Ja uronilem lzy na jednej bajce wiadomo jakiej i przy jednym filmie wlasnie tym a do placzek nie naleze, scena jak wyciaga brata z drutow kolczastych rozerwala mnie , cudowny film 10/10

ocenił(a) film na 10
MatiNalbor

Moim zdaniem Pitt pokazał mistrzostwo (moim zdaniem najlepsza scena w jego karierze) gdy opłakiwał brata przy jego mogile, coś pieknego, niesamowicie autentycznego, brawo Brad.

haze_warta

Arcydzieło.
Oglądałam ten film już kilka razy i za każdym razem jestem nim poruszona.
A muzyka chwyta za serce.

ocenił(a) film na 10
Vanessa100

Brad Pitt to niedoceniany aktor naprawde coprawda moj ulubiony ale kazdy potrafi z nim wymienic conajmniej 5 super filmow

ocenił(a) film na 10
MatiNalbor

Można wymienić conajmniej 10 zajebiaszczych filmów z Pitt'em

panciowojcik

Zdecydowanie się z wami zgadzam, zwłaszcza z autorem wątku. :P Do połowy film był bardzo dobry i myślałam że potoczy się bardzo standardowo, ale potem jak się rozwinął to całkowicie mnie zaskoczył, pochłonął i bardzo wzruszył . Amerykanie produkują bardzo dobre dramaty (niesamowity jest np. moim zdaniem Cast Away), ale myślę, że nie spotkałam już dawno takiego genialnego i oryginalnego filmu z gatunku, który miałby tak bardzo niecodzienną fabułę, świetnie wykreowane aktorstwo i piękną muzykę. Co do Brad'a Pitt'a nigdy nie zwracał za bardzo mojej uwagi, ale chyba odkąd zobaczyłam "Ciekawy Przypadek Benjamin'a Button'a", to z każdym filmem coraz bardziej się do niego przekonuje, a tutaj był na prawdę świetny. Bardzo podobała mi się też gra Aidan'a Quinn'a (może w końcu zapamiętam nazwisko aktora, skoro widziałam go już w kilku filmach, a te jego oczy ciężko zapomnieć ) oraz Anthony'ego Hopkins'a i Julii Ormond. Ujęła mnie chyba najbardziej scena na końcu gdy ojciec godzi się z synem, a rodzina na nowo się odbudowuje... Ach... Utrwaliło mi się to w pamięci i ciągle gdzieś tam jest. Film GENIALNY! Na pewno jeszcze do niego wrócę za jakiś czas.Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
haze_warta

Ogladalem ponad 15 razy. IMO najlepszy film ever, a widziałem wiele.

haze_warta

Zgadzam się kompletnie. Żaden film do tej pory nie zrobił na mnie takiego wrażenia i niewciśnięty czy powstanie jakaś konkurencja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones