PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419889}

Hybryda

Hybrid
4,3 284
oceny
4,3 10 1 284

Hybryda
powrót do forum filmu Hybryda

hm ...

ocenił(a) film na 3

dlaczego takie niskie oceny ? film jest przecież całkiem niezły . a co mnie najbardziej zaciekawiło pojawiły się w nim wilkołaki i wilki , oraz indiańskie legendy jeszcze przed zmierzchem , co jest sporym sukcesem .

true_faith

Takie rzeczy pojawiały się "miliony lat" przed Zmierzchem. Teraz nastąpiło tylko bezsensowne nasilenie tej tematyki. A żeby być uczciwym, New Moon, gdzie mowa o wilkołakach, został napisany w roku 2006, w USA od razu stał się popularny, więc Hybryda mogła "zwalić" od Meyer. Po prostu Świat na Agę zareagował z lekkim opóźnieniem, a teraz jest afera...

ocenił(a) film na 6
true_faith

Ten film troche przypomina Wilka z Jackiem Nicholsonem , Dog Soldiers-Armia Wilków oraz całą serie o Frankensteinie
Nie był najgorszy oraz nie był wybitny

ocenił(a) film na 3
giovanni50

no dobrze , więc dlaczego takie niskie oceny ? film przecież nie jest zły ...

ocenił(a) film na 7
true_faith

Oczywiście, że film nie był taki zły (nie twierdzę, że było to jakieś wybitne arcydzieło, ale dało się obejrzeć dość przyjemnie), niestety wszyscy ci pseudo-fachowcy od filmów na tym portalu powstawiali takie oceny i jest tak a nie inaczej.

ocenił(a) film na 3
PaWeLoS

możliwe że nawet wcale nie oglądali tego filmu ...

ocenił(a) film na 7
true_faith

dla mnie film się podobał, wciągnął mnie, może rzeczywiście nie był arcydziełem, ale według mnie zasługuje na
wyższą ocenę. ;))

ocenił(a) film na 4
urszulankaa

ok jeszcze jestem w stanie przyjąć ze ktoś go uważa za dobry ( czyli dał 7 ) - gusta sa różne, ale uznać ten filmik za arcydzieło i dac 10/10 - no bez komentarza , The Last Song dałaś 1 bo co hanny montany ci przeszkadzały

użytkownik usunięty
Bene

Ode mnie 3/10.
Nic szczególnego, nawet mnie za bardzo nie wciągnął, ale jakoś do końca wytrwałem.

ocenił(a) film na 6

Obejrzałam "Hybrydę" przede wszystkim ze względu na Cory`ego Monteith, bo chciałam zobaczyć, jak idzie mu granie kogoś innego niż Finna Hudsona z "Glee", gdzie go uwielbiam xD I choć arcydzieło to nie jest, jak już większość wspomniała, to przez cały film się zastanawiałam, co się stanie z głównym bohaterem. Co prawda, końcówka pozostawiła ogromny niedosyt, bo nic tak naprawdę nie wyjaśniła, ale nie narzekam ;) Widziałam gorsze filmy ;]

true_faith

Fakt, bywały o wiele gorsze filmy.
Dla mnie przyjemny, może na 7 nie zasługuje, ale 5-6 można dać spokojnie.
W ogóle podobają mi się filmy o wilkołakach, gdzie owe stwory są ukazane jako wilki albo przerośnięte wilki. Niekoniecznie podoba mi się fakt, że w większości filmów o wilkołakach są owłosionymi potworami o ciele człowieka i twarzy wściekłej małpy.
Poza tym w "Hybrydzie" wykorzystali prawdziwe/ wysoko procentowe hybrydy wilków, co idzie zdecydowanie na plus. Przeważnie w filmach, zamiast wilków, wykorzystują psy: Huskie, Malamuty, Wilczury, itd.
Jakbym chciała obejrzeć film o psach, to mam naprawdę duży wybór. Nie muszą dodatkowo dawać psów zamiast wilków/hybryd w filmach o wilkach.

Syenne

Co do samego filmu:
Niewykorzystany potencjał. Co by mu pomogło? Porządniejsze sceny walki, lepsze efekty dźwiękowe, realne zakończenie (uzbrojeni po zęby komandosi vs. półnagi chłopak hasający po lesie z wilkami...), mogli głębiej pójść w temat szamanów i legend, tylko trochę inaczej, niż to było pokazane w filmie.
Trochę jak fabularna wersja dokumentu "Człowiek-wilk".

A jeśli chodzi o bardzo dobry film, gdzie człowiek hasa sobie z wilkami, jak jeden z nich- "Entre Lobos".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones