filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ars Independent
2019
http://www.arsindependent.pl
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Ars Independent
Data wręczenia nagród:
29 września
Festiwal odbył się w dniach 24-29 września 2019r.
Czarny Koń
Najlepszy film festiwalu
wygrane
Nóż + serce
(2018)
Yann Gonzalez
Reżyserka trzeciorzędnych filmów pornograficznych próbuje odzyskać utraconą kochankę, kręcąc swoje najambitniejsze dzieło. Morderstwo jednego z aktorów komplikuje sytuację.
Udział w konkursie głównym
nominacje
Cleo
(2019)
Erik Schmitt
Firecrackers
(2018)
Jasmin Mozaffari
Gniazdo kolibra
(2018)
Bo-ra Kim
Pink Wall
(2019)
Tom Cullen
Serpentário
(2019)
Carlos Conceição
Konkurs Animacji
Najlepszy film animowany
wygrane
Bies i Kat
(2018)
Weronika Szyma
Udział w konkursie
nominacje
5 powodów dlaczego nie ufam meduzom
(2019)
Shenja Tatschke
Alef b’Tamuz
(2018)
Yael Reisfeld
Brak przyciągania
(2018)
Jérémy Cissé
,
Charline Parisot
,
Flore Allier-Estrada
,
Fioretta Caterina Cosmidis
,
Ludovic Abraham
,
Maud Lemaître-Blanchart
Co jest za tymi drzwiami?
(2018)
Nathan Harbonn Viaud
Drugie piętro
(2018)
Dymphie Huijssen
Dusza na sprzedaż
(2018)
Romy Granot
,
Anna Belenkiy
,
Shira Salimi
Dürrenwaid 8
(2018)
Kirsten Carina Geisser
,
Ines Christine Geisser
Julia
(2018)
Julian Gallese
Kawalerka
(2019)
Anna Chwal
Kłącze
(2018)
Santiago Pérez Rodríguez
Łowy
(2018)
Mateusz Jarmulski
Nadchodzi powódź
(2018)
Gabriel Böhmer
Nie masz dystansu
(2017)
Karina Paciorkowska
Niedecyzyjny
(2019)
Katariin Mudist
Ogary
(2018)
Amit Cohen
,
Ido Shapira
Osobliwa kąpiel pana Otmara
(2019)
Niko Radas
Podręcznik życia w społeczeństwie
(2018)
Raghad Albarqi
Poza granice
(2018)
Yogev Sason
Przerwa na kawę
(2018)
Mauricio Cuervo
,
María Cristina Pérez
Sajgon nad Marną
(2019)
Aude Ha Leplège
Siostra
(2018)
Siqi Song
Słonie będą szczęśliwe
(2018)
Charlotte Brun
,
Lucas Roussel
,
Vincent Labis
,
Loïc Frimat
,
Alice Lepoutre
,
Adrien Lannoy
Spermacet
(2018)
Jacky De Groen
Stres
(2018)
Tom Delforge
,
Simon Dauchy
,
Théo Mechref
,
Antoine Wilmot
,
Julien Delcroix
Studium
(2018)
Aya Gannot
Winter Bird
(2019)
Paulina Kozieł
Wypchany
(2018)
Édouard Heutte
,
Élise Simoulin
,
Anna Komaromi
,
Clotilde Bonnotte
,
Helena Bastioni
,
Marisa Di Vora Peixoto
Zachodnie pytanie, wschodnia odpowiedź
(2018)
Dal Park
Zamek
(2019)
Ryotaro Miyajima
Zjazd
(2018)
Erica Moriconi
Wyróżnieni w roku 2019
Nóż + serce
(
1/1
)
Bies i Kat
(
1/1
)
Przerwa na kawę
(
0/1
)
Firecrackers
(
0/1
)
Serpentário
(
0/1
)
Gniazdo kolibra
(
0/1
)
Nie masz dystansu
(
0/1
)
Pink Wall
(
0/1
)
Cleo
(
0/1
)
Łowy
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.